Kdo jsme

Firma funguje od roku 1995 a z původní formy OSVČ vyrostla ve společnost BALAXI, s. r. o. která byla založena v roce 2010 Do současnosti bylo zrealizovano mnoho komerčních i privátních projektů a´t již rekonstrukcí či výstavby nových opbjektů. Další realizace jsou nyní ve fázi projektu, ve výstavbě či těsně před dokončením. O kvalitě projektů svědčí zájem klientů.

Naším cílem je nabízet komfortní moderní objekty ať již pro komerční činnost nebo pro bydlení a představit komplexní přístup k ekologicky šetrné architektuře, úspoře energií a zdravému životnímu stylu. A tím i ukázat, že je možné realizovat ekologicky šetrnou výstavbu bez dotací.

S každým novým projektem přicházíme s dokonalejšími technologiemi, postupy, materiály a novými technickými řešeními. Takže se nám nejen daří neustále snižovat nároky bytů a domů na provoz, ale zároveň pro jejich obyvatele vytvářet skutečně komfortní vnitřní prostředí. Snažíme se nejen sami udávat nový směr v bytové výstavbě, ale zároveň i spolupracujeme s dalšími organizacemi, které podporují rozvoj energeticky úsporných objektů.